Arts & Crafts – או איזה חומרי יצירה לקנות וגם אחלה רעיונות למתנות לפסח.

0

שלום,

שמי מעין ואני אמא לדניאל, בן השלוש, וליעם, בן השנה וחצי ואנחנו חיים בארה"ב. כחלק משגרת אחר הצהריים שלנו, אנחנו מקדישים חצי שעה עד שעה ביום ליצירה. יצא לי להתנסות במוצרים רבים של חברות שונות עד שמצאתי, יחד עם הקטנים, מספר חברות ומוצרים שהיוו הצלחה. אני אשתדל לתת כמה שיותר דוגמאות למוצרים שניסינו ואהבנו. הדוגמאות שלי לקוחות מאמזון ואני ממליצה לעשות השוואת מחירים גם באתרים אחרים.

(הערה שלי (קרן- אור): מעין היא אלופת היצירה. כל פעם שאני מחפשת משהו חדש לגברת שלי, אני ישר מתקשרת למעיין. יש לה שידה בבית מסודרת לפי חומרי יצירה ורעיונות, וכשמה כן היא – מעין בלתי נדלה של רעיונות. עד כה, תמיד מצאתי שאמזון היו הכי זולים, אבל יש מצב שתגלו שגם איביי ואלי אקספרס עושים חסד למחיר.)

אני אתחיל עם חברת מוצרי היצירה הענקית  crayola, אמשיך עם  Alex Toys ואסיים עם כמה דוגמאות של מוצרים של חברות אחרות.

לחברת היצירה הענקית Crayola יש מוצרים רבים וכמה קטגוריות של מוצרים. אני אתמקד בשלוש קטגוריות שאנחנו אוהבים. הראשונה,  washable. השניה, color wonder והשלישית, לדעתי, צריכה להיקרא טעימת מוצרים.

Washable:

 הקטנים שלי אוהבים לצייר ולצבוע ובהתחלה היה לי חשוב למצוא צבעים שאינם רעילים ונשטפים בקלות (בעיקר מתוך חשש לקירות, לרהיטים ולבגדים). חשוב לציין שהצבעים יורדים בכביסה אם ישר מכבסים את הבגד. בקטגוריה זו ניתן למצוא מוצרים רבים, הנה כמה שניסינו ונחלנו הצלחה:

צבעי אצבעות (ארבעה צבעים, ניתן למצוא גם בבקבוקים גדולים) :

צבעי מים:

מרקרים:

Color Wonder :

מדובר בצבעים שאם לא משתמשים בדפים המיוחדים, לא ניתן לראותם. בביקורנו האחרון בארץ, לקחתי איתי מספר ערכות מהסדרה וששאלו אותי מי מביא מרקרים לארץ, לקחת את אחד הצבעים ו"קשקשתי" על היד של השואל. התגובה הראשונית הייתה "נפלת על הראש?!". אז, הפלא ופלא, אין צבע על היד.

מרקרים ודפי צביעה של דיסני (ניתן למצוא דפי צביעה בנושאים שונים כמו דורה, ברביות, cars 2, דינוזארונים ועוד):* ניתן לקנות דפים "חלקים" נוספים.

  אגב, דפי הצביעה מגיעים ללא המרקרים המיוחדים אותם יש לרכוש בנפרד ממש כאן:

לטיולים ברכב או לטיסות, ניתן לקנות ערכת נסיעה הכוללת דפי צביעה, מרקרים ומשטח קשיח:

הקטגוריה השלישית – טעימת מוצרים:

ערכה של קריוליה שכוללת מספר מוצרים שלהם בתוך קופסאת אכסון. קיים בשני גדלים. הגדול (50 חתיכות):

ערכה נוספת הינה:

אני ממליצה בחום לבדוק את האתר של Crayola לעוד מוצרים, דפי צביעה ורעיונות נוספים.

 

חברה נוספת שיש לה ערכות יצירה הינה Alex Toys. (הערת קרן- אור – אני מאוד! אוהבת את הערכות שלהם ובכלל את המוצרים שלהם). הערכות צבעוניות וכוללות את כל המוצרים להכנת התוצר הסופי.

שילוב של טעימות מכל הערכות שלהם ניתן למצוא בערכה:

בובות נייר

עוד כמה רעיונות של מוצרים מחברות אחרות:

המוצר הראשון הינו שטיח מבד שמגיע עם עט שממלאים במים. כאשר מצירים עם העט, החלק התחתון של הבד מופיע (וזה נראה כאילו זהו מרקר). כאשר השטיח מתייבש, הציור נעלם.

המוצר השני הינו מברשות צביעה שיוצרות טקסטורות שונות:

המוצר השלישי הינו מרקר נקודות

המוצר האחרון שהציל אותי בטיסה לארץ עם שעות של עבודה הינו הצייר מגנטים. הגודל מיועד לטיולים (קיים בשני צבעים):

לאחרונה הוזמנו לכמה ימי הולדת לגילאי שנה עד שלוש. למרביתם קניתי ערכה כזו או אחרת מהרשימה הזו. הביקורות היו מצוינות.

כל מוצרי האומנות שלנו מסודרים בשידה של ססמי סטריט (אגב, גם לי יש שידה דומה לספרים. אחלוק בפוסט אחר. קרן-אור). בכל תא יש נושא שונה כגון צבעי אצבעות, בצק, צבעים, מדבקות ולמטה יש ניירות חלקים וחוברות צביעה. בכל יצירה, כל פעם בתורו, בוחר אחד מהם תא ומביא אותו לשולחן. השידה נגישה לילדים, מצד אחד ושומרת על הסדר, מצד שני.

חג שמח ותודה על האירוח,

מעין.

ואני אומרת (קרן- אור) תודה לך יקירה אהובה!!!! ממליצה בחום להסתכל ברעיונות שפה. בתור מישהי שהיא, איך נאמר, מאותגרת יצירות אמנות, ויש לה יכולת ריכוז של זבוב במלחמה, הדברים האלו מגניבים אפילו לי, ואפילו אני יכולה ליצור איתם משהו נורמלי… (כמובן, כל אחת וההגדרה שלה לנורמלי, אבל בסדר)… שלא לדבר על זה שהנה מלא רעיונות למתנות לפסח לדברים שימושים שכייף לקבל.

 

Leave A Reply