צעצועים לאמבטיה לתינוקות, פעוטות וילדים במבצע ב- AMAZON

0

זמן האמבטיה אצלנו הוא זמן איכות. עוד מאז שיובל היה קטן, הוא מאוד אהב לעשות אמבטיה, שמילאנו לו קצת מים והוא נהנה לשחק עם משחקים שונים. אז נכון שאפשר להסתדר מצוין עם דלי וכף או כוס חד פעמית, אבל לפעמים הילדים משתעממים מזה ורוצים קצת יותר "אקשן" באמבטיה. אז היינו משקיעים במגוון צעצועים לאמבטיה כדי שיהיה לו כיף. והמחירים בארץ, כמו המחירים של הצעצועים בארץ, לא הכי זולים.

אם רק ידעתי אז מה שאני יודעת היום, הייתי חוסכת עשרות ומאות שקלים!

היום יש ליובל שהוא כבר בן 5 עוד 2 אחיות תאומות בנות 9 חודשים, והם ממש אוהבים לשבת ביחד באמבטיה ולשחק. כבר הזמנתי להם חלק מהפריטים כאן, כל מיני בובות משפריצות צבעוניות והילדים משתגעים עליהן ואני מרוצה מזה שהצעצועים איכותיים ומחומרים לא רעילים ובאמזון, הם ממש זולים.

אז במיוחד בשבילכם, הנה כמה דוגמאות לצעצועים שאתם יכולים להזמין לילדים עד 20$, פריטים שחלקם יעלו בארץ למעלה מ-100 ש"ח וחלקם גם יותר (בדוק) .

ואם אתם כבר מזמינים, תחשבו על זה שאתם יכולים בכיף לסגור את נושא המתנות ליומולדת לחברים מהגן, ולהזמין דברים שוים ברבע מחיר מהארץ. אנחנו יודעים שאין לכם זמן לחפש ולפשפש בקניון הוירטואלי הכי גדול בעולם, אז בשביל זה אנחנו כאן!

ובשביל שיצא לכם משתלם (בד"כ עדיף להזמין כמה פריטים ביחד ולבקש מהחנות לאחד חבילות) ובגלל שיש פה הרבה חנויות, ובא לכן לקנות מכמה חנויות, קבלו קופון לאחד שתי חבילות לחבילה אחת ללא תשלום. קוד הקופון הוא: trendy2in1 והוא בתוקף עד ה20 לנובמבר. כל שעליכן לעשות הוא להיכנס לbuy2usa, להירשם, לקבל כתובת ולהתחיל לקנות. אם יש לכן עוד שאלות לגבי המשלוחים מארה"ב, אתן מוזמנות לקרוא את ההסבר פה.

רחצה נעימה ומהנה!

חלי.
*במידה והמבצעים לא עולים, יש לטעון את העמוד מחדש ולהמתין מספר שניות.

 

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
  • לייק קטן ואתם איתנו!