פרופורציות בטמפרטורות…

0

זה לא פוסט על אופנה. או על בגדים. זה פוסט על מזג האוויר, ועל טמפרטורות ופרופורציות. מי היה מאמין שב5 מעלות אני אתלהב עד כלות, ואצא לטייל עם הגברת הקטנה שלי לרחוב הראשי, להתפנן בקפה (בדיוק נגמר לי הקפה בבית) ובשני מאנצ'קינים מדאנקן דונטס (בשבילה, אני בדיאטה חמורה) ועל הדרך לקנות כמה טושים ומסקנטייפ צבעוני למשחק?

כן. 5 מעלות צלזיוס. ויצאנו לטייל על האופניים שלה. בלי מעיל. בכלל, אחרי 6 שנים באמריקה (שנתיים בניו יורק והשאר בבוסטון), המוטו שלי הוא שמעיל מעל לאפס מעלות זה לפחדנים. אני מעל אפס מעלות מסתכלת למעיל בלבן של העיניים וצוחקת בקול רם עם מעט בוז מהול בצחוק. הבת שלי לעומת זאת לא אמורה לעשות את זה. היא קצת מעל שנתיים. היא לא אמורה להיות בלי מעיל. ואני נשבעת שאם היא הייתה מוכנה ללבוש מעיל, גם אני הייתי לובשת. כמובן שרק כדי לתת דוגמא אישית, כן? לא כי קר לי חלילה. אבל היא סירבה. אז מה, שאני אלך עם מעיל והיא בלי? אתן יודעות איזה מבטים אני אקבל ברחוב? (ולא בגלל הדיאטה החמורה). הסתפקתי בפליז. היא גם סירבה לגרוב גרביים. באופן עקרוני היא מסרבת לגרוב גרביים. גם שבחוץ יש מינוס עשר מעלות.

אז  חידת פסיכומטרי קלה – אם במינוס עשר אני מנצחת במלחמה על המעיל, ובדרך כלל מפסידה בקרב על הגרביים (ומשאירה לגננת לשבור את הראש) נראה לכן שבחמש מעלות אני אנצח ?…

הלבשתי אותה די טוב. יחסית. טוב הכל יחסי כשחושבים ש5 מעלות צלזיוס מרגיש כמו 2 מעלות (שכחתי לציין את זה קודם נכון? מה שבאמת יש בחוץ לא רלוונטי. זה מה שמרגישים שרלוונטי) זה זמן טוב לטייל. שני זוגות מכנסיים, בגד גוף וסוודר מחמם. בדרך כלל גם את זה אני לא תמיד מצליחה לעשות. השילוב הזה של חורף, ילדה בת קצת יותר משנתיים שיודעת להתלבש לבד, כולל לפתוח רוכסן וכפתורים ולרכוס בחזרה, לבחור את החולצה (או השמלה שממש לא משתלבת עם המכנסיים, מה שגורם לי להתקף פזילה קשה) והמכנסיים ולזעוק בקול רם – לא ביים! לא ביים! (כלומר שאני אפילו לא אחשוב להוציא את הגרביים מהמגירה) זה לא משהו בכלל. שלא לדבר על זה שמתוך 7 זוגות הנעליים שיש לה כרגע, היא הייתה חייבת לבחור את הזוג היחידי שהוא מבד. אולסטאר ורודות, מאלפות בעיני, שהיא נעלה בדיוק פעם אחת אי שם בספטמבר, ביום גשום ומלא בבוץ, טינפה להם את הצורה ומאז לא חזרה להעיף עליהם מבט.

אז מה היה לנו? ילדה בת שנתיים וקצת, בלי מעיל, בלי גרביים, עם אולסטאר וורודות מבד. אחד סוודר, זוג כפפות וכובע של הלו קיטי.  מעיל אחד מעלף (בדיוק היום בפארק באפס מעלות, אמרה לי מישהי שהמעיל מדהים. מעיל של גדולות על קטנטנה) מקופל במגירה של האופניים . 5 מעלות צלזיוס בחוץ  – יום נאה לכל הדעות. פרופורציות.

הייתי לוקחת ים, אביכות ושמש Any day :-)

 

לשבוע של 8 מעלות  מרגיש כמו 8 מעלות ושמש אמיתית. אמן.
נ.ב. חייבת להודות שאני קצת מתבאסת, כי אני קניתי את הכובע והכפפות ב6$ והכי זול שמצאתי זה ב$18.39. הבעיה היא שלחנות שבה קניתי את הכובע והכפפות –TJ Max אין אופציה לקנות און ליין :-( אז לכל האמריקאיות שביננו – תנו קפיצה לטי ג'י. עכשיו זה הזמן לקנות דברים של חורף במחירים מעולים!

 

 

 

 

 

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
    \
  • לייק קטן ואתם איתנו!