עצרו הכל! מבצע מדהים! באליאקספרס ALIEXPRESS SALE EVENT 26.3.13

0

טוב, מודה, לא הכרתי את Ali Express לפני שחלי הציגה לי אותו. שמעתי עליהם מחברה, ואפילו לא נכנסתי לבדוק את זה כי לא יצא לי. ואז פתאום חלי מספרת לי על אתר מגניב שהיא קונה בו בזול מאוד ושולחת ישירות לישראל. זה קטע. חשבתי שאני יודעת (כמעט) את כל מה שיש לדעת על אתרים לקניות און ליין, וואללה, הופתעתי. תשמעו, זה אדיר. מחירים מדהימים, מוצרים מכל קטגוריה שאני רק יכולה לדמיין ומשלוח בגרושים לישראל.

אז לא מספיק שהמחירים שם גם ככה ברצפה, הם עושים עכשיו מבצע מטורף. ב26 לחודש מרץ (תאריך מיוחד מאוד עבורי ועבור המשפחה שלי, אז זה כבר טוב) יהיה יום של סיילים מטורפים בAli Express של 50% הנחה על המון המון מוצרים. עד אז, כל יום אפשר להיכנס לאתר, ולפוצץ את אחד מהבלונים שמופיעים לכן בצד שמאל באתר. כל בלון יקנה לכן עד $20 הנחה לרכישות לאותו היום. לא 20%. 20$ (אני בנתיים הצלחתי לקבל 1$)!!!! ומאחר ומדובר באתר שבו אתן יכולות לקנות חולצה מטריפה ב7$ כולל משלוח, תעשו לבד את החשבון :-)
ומאחר והם גם שולחים לישראל, מה יכול להיות יותר טוב ויותר כייף ממתנות שתקנו לעצמיכן (וככה תדעו שזה בדיוק מה שאתן רוצות) ותשלחו לעצמכן במחירי רצפה?

אנחנו נזכיר לכן על הסייל כמובן. ובנתיים – כנסו כנסו 😉 לא תצטערו!

Ali Express

נדבר בקרוב,

קרן- אור

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
  • לייק קטן ואתם איתנו!