מרטין לוטר קינג דיי סייל – יום שני של סיילים

0

מה נשאר עוד מה לקנות אחרי בלאק פריידי? ברור!

אז הנה אתמול בערב, בעודי עושה כביסה, גיליתי לפחות 7 זוגות מכנסיים שמקומם בפח ויפה שעה אחת קודם. לכלוך בברכיים ואפילו כמה חורים קטנים. מבט קטן בתגית הבהיר לי שניצלתי היטב מכנסיים שעלו בסביבות ה8$ במשך שנתיים כמעט ובשמחה רבה הלכתי לעשות סיבוב חלונות (וינדוס, כן? במחשב).

מאחר וזהו סופ"ש ארוך בארה"ב, כלומר שיום שני הוא יום חופש בבתי הספר ובהרבה מקומות עבודה (יום זיכרון למרטין לותר קינג), הרי שהאמריקאים אלופים מלהפוך סופשים כאלו לסופשים של סיילים, ומאחר וכאמור  היה לי צורך בקניות, אז נו, קניתי קצת… הגרלתי מלא מלא מכנסיים ב6$ ופחות, חולצות של פרוזן ב10$ + 25% הנחה, ואת עצמי גם פינקתי בכמה חולצות ושני זוגות מכנסיים.

כמובן שהדיפולט שלי היה ללכת ל – children's place. והנה שני טריקים שיעזרו לחסוך קצת כסף – אחד ספציפי לצ'ילדרנס, ואחד כללי לרוב החנויות . בצ'ילדרנס אם תכניסו כתובת אימייל חדשה, תקבלו קופון של 25%  הנחה. משתלם ביותר. חוץ מזה, אנחנו עכשיו בשלב ביניים. הגברת הקטנה שלי בת 4, ואני קטנה לה בגדים במידה 5 (תמיד קונה מידה יותר גדולה. זה מסביר את זה שנשארים לי בגדים לשנתיים. כמובן לא בגדים שהיא שוחה בהם, אבל מעולם לא הפריע לי מכנסיים ארוכים שצריך לקפל, או חולצה שהייתה קצת ארוכה והתקצרה עם הזמן). חיפשתי לה בהתחלה בקטגורית Girl. ואז קלטתי שאם אני הולכת לקטגורית Toddler או לקטגורית baby ובוחרת מידה 5t, המחיר של כל מוצר נמוך בדולר או שתיים. אז כל עוד אני יכולה לרכוש שם – למה לא? ולא לשכוח שיש משלוחים חינם (בתוך ארה"ב) בסופש הזה מה שהופך את זה למחיר מצוין ממש.

חוץ מזה, אל תשכחו שעכשיו כל בגדי החורף כבר ממילא ירדו במחיר וחלקם הגדול גם בקלירנס. אז זו הזדמנות מצוינת לקנות בגדים שבעונה עולים בין 10-20$ במחירים של בין 5-10$.

את המכנסיים האלו אני מאוד מאוד אוהבת. יש לנו 5 זוגות, וקניתי עכשיו 5 זוגות חדשים. שימושיים בטירוף, דקים מספיק בשביל שלא יהיה חם אפילו בקיץ, ומספיק מחממים לחורף קל או לעונות מעבר של סתיו ואביב

Screen Shot 2015-01-18 at 8.49.23 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם אילו פשוטים פשוטים, ושימושים בטירוף. בחיי, אני חושבת שאין שבוע שבו הגברת הקטנה לא לובשת לפחות 3 זוגות כאלו. והמחיר? מעולה! $6.75 לפני הנחה של 25%.

Screen Shot 2015-01-18 at 8.58.26 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מודה שהיא לא הכי זולה, אבל אני ממש אוהבת את המראה הספורטיבי הזה שהוא בעצם שמלה. ומאחר ועדיין לא נגמלנו אצלינו משמלות, זה מרגיש לי קצת כאילו זה סווצ'ר ארוך עם טוויסט, אז אני מוכנה לשלם קצת יותר…

Screen Shot 2015-01-18 at 9.07.10 PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gap נותנים 40% הנחה כולל על כל הסיילים (שזה ממש ממש ממש שווה. ממש שווה. ממש כבר אמרתי?)

Carters מפנקים ב25%

ו – Old navy ב 25% הנחה.

ֿלמעשה כל אתר שתיכנסו אליו היום, יתן לכם הנחות, ולשוהים בארה"ב – שווה ללכת לTarget. יש עכשיו מבצעים טובים, וגם שם אספתי כמה פריטים שווים היום.

לא לשכוח מי שצריך עזרה ברכישה – יש לנו את שירות Treny-buy שרוכש עבורכם.

ומי שצריך חברת שילוח – הנה הסבר איך עושים את זה. 

אתם עוד פה?

 

 

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
  • לייק קטן ואתם איתנו!