מותגים לצעצועים גם בשביל הקטנטנים

0

לפני בערך שבוע, הקסם הפרטית שלי ביקשה ממני לשים עליה את הארגו שלי, כדי שהיא תוכל לשים שם את הבובה שלה. השם עדי שניסיתי, אבל מה לעשות שהגודל של הארגו מכסה את כל הקסם לא משנה כמה אני אנסה להקטין אותו. אז פניתי לחברות השופוהוליקיות שלי לקבל המלצה על מנשא מגניב מתוך מחשבה שבטוח אני יכולה למצוא משהו קצת יותר מרשים מפיסת בד מכוערת שמוכרים ב20$ וקוראים לזה מנשא. דפנה, שופוהולקית שמכניסה אותי לכיס הקטן, חברה ומומחית במציאת דילים (תיכף תקראו עד כמה) כתבה לי – מה זאת אומרת? קני לה ארגו כמובן! קצת התפלאתי ובעיקר בושתי. לא ידעתי שלארגו יש ליין מנשאים גם לפעוטות עצמן. זאת הייתה הרמה להנחתה לדפנה. התוצאה היא הפוסט שלמטה  – פרי עיטה של דפנה.

ורק לעשות Follow Up קטן: אתמול הגיע אלינו המנשא המיוחל. החיוך העצום שהתפשט על פניה של הקסם הקטנה כשהיא פתחה את החבילה וראתה מה יש בפנים, ביחד עם העובדה שהיא שיחקה עם המנשא לאורך כל היום גרמו לי להכתיר את דפנה למלכת הקניות החדשה שלי (וזה לא קל להגיע לדרגה כזאת)… ממליצה בחום!

 

ארגו, בגאבו, מקלרן, גרקו. זה לא עוד פוסט על מוצרי תינוקות. הפעם אנחנו מפנקים את האחים הגדולים שרוצים להיות בדיוק כמו אמא ואבא. הקטנה שלי (בת שלוש) רגילה לראות את אמא שלה סוחבת את אחותה הקטנה במנשא ויום אחד תפסתי אותה מנסה ללבוש את הארגו שלי. בדקתי וחיפשתי ולשמחתי ארגו הבינו את נפש ילדינו ויש להם מנשא קטן ומתוק בדיוק כמו של אמא.

מלחמת המנשאים לא פסחה על הבובות, אצל חברתי יעל, הבקו מנצח:

ודורית נשבעת ש"אין, אין, אין על המובי":

אנחנו אוהבים לטייל בשכונה או בקניון המקומי. למה שהבובות לא יצטרפו בסטייל? (אפילו המחיר מתאים את עצמו למקור…):

ואם בעגלת מטרייה חשקה נפשכם, המקלרן לעולם לא מאכזבת:

ובכלל לפעמים עדיף לקנות עגלה משולבת עם סלקל:

תאומים? אין בעיה. הדו-גליידר של גרקו תשמש אתכם נאמנה (הערה של קרן-אור: גם את העגלה הזאת יש לנו. ובזכות דפנה, קניתי אותה במהלך השעה הבודדה שבה העגלה הזאת הייתה בהנחה של 85%!!!):

בנסיעות ארוכות אנחנו (כלומר הבת שלי) רוצים שהבובה תשב בנוחות ובבטחון ו joovy סיפקו את התשובה בכסא מרופד שאפשר להתקין ברכב (למי יש מקום לעוד כסא???):

ולסיום, ארוחות הערב הפכו להיות הרבה יותר מוצלחות מאז ש"אמילי" הבובה הצטרפה אלינו. כמובן שהיא לא מקופחת ויושבת בגובה אחד עם שאר המשפחה:

 

תתחדשו!

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
  • לייק קטן ואתם איתנו!