טרפת של קניות. זה בדיוק מה שעבר עלי בשבועיים האחרונים

0

קצת נעלמתי בשבועיים האחרונים, אבל זה היה לצורך מחקר שהוא כולו עבורכן 😉

תוצאות המחקר: שמלות לליטל מיס סאנשיין שלי ב$2.5 (הכי פרייסלס), חמש שמלות עבורי, חולצות, מכנסיים, ואפילו נעלי מעצבים ב30$ במייסיס.  בקיצור – גשם של קניות. ועכשיו זו העונה, זה הזמן! צאו, תקנו, תעשו און ליין שופינג, בחיי שחיכיתי עכשיו כמה חודשים למבצעים, והעפתי את החנויות בשבועיים האחרונים. אתן בקטע של מסע קניות?  עכשיו זה הזמן. בשבועות הקרובים יהיו המון מבצעים והנחות, כי החנויות מעיפות את כל הקולקצית קיץ לקראת הסתיו. המבצעים מדהימים, המחירים מצחיקים, וזה רק הולך ומשתבח! אמריקה במיטבה!

בשבועיים הקרובים כל פעם שאקבל קופון, או הנחה, מיד אכתוב עליהם בפייסבוק, כי זה הכי נגיש לי, אז שימו לב לעקוב אחרי העמוד בפייסבוק ולא רק אחרי הפוסטים.

וקצת לסבר את העין:

IMG_4582

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שתי שמלות שהיו על הRack במבצע ב Children's place ב$2.99! (שתי השמלות עלו כל אחת 19$ בתחילת העונה). היה לי עוד קופון של 30% הנחה, והופ הן עלו $2.1. לא, זאת לא בדיחה. שמלה ב$2.1. ואני לא יודעת מה איתכן, אבל בתור מישהי שהליטל מיס סאנשיין שלה מכורה קשות לשמלות, הולכת רק עם שמלות! רצוי מתנפנפות ומחליפה שלוש שמלות ביום לפחות, אני חייבת למלא את הסטוק ורצוי בכמה שפחות כסף.

הנה קוד ל20% הנחה לChildren's place בתוקף עד ה9 לספטמבר: Y00103. נדמה לי שכתבתי פה כמה פעמים ואני כותבת שוב – אחת החנויות השוות. עד גיל שנתיים הייתי נאמנה לCarters. מגיל שנתיים, אני מוצאת דברים מדהימים בעיקר בChildren's. 

על הדרך, קפצתי לGap. גם שם היה להם Rack של 40% הנחה, וככה מצאתי שמלה לגברת ב5$, ובגד ים ב6$. אם עושים את כרטיס האשראי שלהם, מקבלים במקום 35% הנחה, אז קניתי את המכנסיים השחורים המחויטים הנצחיים שלי (זה הזוג הרביעי שאני קונה. כל פעם במידה אחרת (ולמזלי, קטנה יותר), וגם ללא קשר, עם כרטיס האשראי שלהם לעולם לא משלמים מחיר מלא. מצד שני, אני אף פעם לא קונה במחיר מלא בכל מקרה :-) עכשיו גם יש 25% הנחה עם הקוד GAP25, ואם יש לכם כרטיס אשראי שלהם, אז קבלו 30% הנחה עם הקוד: GAPCARD30

עשיתי גם סיבוב בOld Navy ואני מוכרחה להודות שאני הולכת לעשות ביקור חוזר בקרוב, והפעם כדי להחזיר את הכל. קניתי שם בגדי ים (יש לי איזה פטיש לבגדי ים בשבועיים האחרונים) ב4$, אבל ההבדל בבד בין בגד הים שיש לנו עכשיו (מהמם של אלמו) לעומת מה שקניתי לה בOld Navy הוא הבדל של שמיים וארץ מבחינת האיכות, ולכן, אפילו שזה זול, זה לא שווה לי. בנתיים, יש להם 20% הנחה על בגדי מבוגרים עם הקוד: ONBIG20.

בNew York and Company יצאתי עם שלל של חולצות וקרדיגנים – במחירים מצחיקים. יש להם אחלה של ביסיק ללוק מחויט קליל, צבעים מעולים ובדים סבבה מבחינת האיכות והצורה שהם יושבים על הגוף. אני מאוד מרוצה מהם ומהחנות אחות שלהם The Limited שם יש ממש חליפות, ושמלות מצוינות לארועים רשמיים וגם מבצע של קנה אחד קבל את השני ב50% הנחה! שלא לדבר על 10$ מתנה על כל 50$ קניה עם הקוד Fashion!

קינחתי בDress Barn, חנות שלא נתתי לה מספיק כבוד פה ואשנה את זה בימים הקרובים בפוסט במיוחד לחנות. יצאתי מהDress Barn עם 3 שמלות (אחת מהן בתמונה הראשית של הפוסט, + תיק דונה קארן ב40$ מחנות שלצערי כבר לא קיימת היום. אולי כי הם מכרו לי תיק של דונה קארן ב40$…), שני זוגות מכנסיים מחויטים וזוג סקיני הורס שאפשר גם ללכת איתו לעבודה עם עקב גבוה, וגם ליומיום עם פליפ פלופ, ומחטב בפחות מ150$ (שזה כלום כסף לפריט!).

מבטיחה לשים תמונות בקרוב לפחות של חלק מהרכישות.

עד אז – Stay Tuned! כאמור – כל מבצע שווה, יעלה מיד לפייסבוק שלנו. לא לפספס. זה הזמן לקנות מלתחה, והכי קטע – בארץ נשאר קיץ הרבה אחרי ספטמבר, אז זה לא שאתן קונות לשנה הבאה, או לחודש בלבד.

XoXo

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
    \
  • לייק קטן ואתם איתנו!