הרכישות החדשות שלי להיום בThe Children's Place והסבר על מידות

0

אז אחרי הפוסט של אתמול, התחוור לי שאנחנו חייבים לחדש מעט את המלאי של החולצות של הגברת הקטנה בת השנתיים וחודשיים. פתאום, וממש פתאום כאילו בין רגע, חולצות של 18 חודשים קטנות עליה, וגם חלק מהחולצות במידה של 24 חודשים כבר יושבות ממש ממש בול. תוסיפו לזה שבימים הקרים של בוסטון, אני חייבת לשים בגד גוף מתחת, כי אחרת החולצה יכולה לעלות לפעמים למעלה  תוך כדי משחק וקררררררר, ואני בטוחה שתגיעו למסקנה שאני הגעתי אליה שבאמת הגיע הזמן שאקנה כמה דברים חדשים :-)

חיפשתי חולצות פשוטות וחמודות ליום יום, וכמה זוגות מכנסיים מפליז. נכנסתי קודם לChildren's Place (שהיה צמוד לCarters) ומצאתי שם חולצות ב5$ ו6$. החלטתי לקחת מידה 3t ולא מידה 2t, כי המידות שם נראו לי בול, ומאחר ומייבש זה must פה, וחולצות מתכווצות, הלכתי על מידה אחת יותר גדולה.

אפרופו מידות, הרבה שואלים אותי לגבי המידות, מה זה הt שמצטרף למידות ואיזו מידה לקחת. אז ככה:

ההבדל בין 24 חודשים ל2t זה כמה סנטימטרים באורך וכמה סנטימטרים ברוחב של החולצה ושל השרוולים. אישית תמיד ממליצה לקחת 2t במקום 24 חודשים אם יש אופציה.

אחר כך, זה קופץ בשנים. כלומר, 2t זה לגילאי שנתיים עד שלוש, 3t לגילאי שלוש עד ארבע וכן הלאה. כדאי תמיד לבדוק באתר של החנות אם יש להם size chart כדי להתאים טוב יותר את המידה. הנה למשל אני קניתי את ה3t, ואני קונה מידה מעל גם בברנד Jumping Beans שזה הלייבל הפרטי של Kohles. הt זה Toddler, שזה פעוטות באנגלית.

 

חזרה לקניות – קניתי 6 חולצות ארוכות, וגם הוספתי כובע צמר. אני בחיפוש נואש אחר הכובע האולטמטיבי. הגברת הקטנה מסרבת לחבוש כובעים (וברוב המקרים גם מסרבת למעיל, תמיד מסרבת לגרביים, וגם לגאטקעס מתחת למכנסיים), אז אני מנסה ללכת איתה בין החנויות ולראות אם היא תידלק על כובע. זאת החנות השלישית שאנחנו עושות את זה. זה הכובע השלישי, אחרי פינגווין מהמם מגאפ, והלו קיטי חמוד ממרשל (חנות שאין לה אתר אינטרנט). בואו נראה האם היא תשבור את השיא שלה ותחבוש את הכובע יותר פעמים מאשר חבשה את הקודמים  (היא בסך הכל צריכה לחבוש אותו פעמיים…).

עם ה20% הנחה שסיפרתי לכן עליהם אתמול, סה"כ שילמתי $29. כן. על 7 פריטים. מטורף, לא? (התמונה בפתח הפוסט היא של מה שקניתי). זה יוצא בממוצע 4$ לפריט. נגיד שאתן קונות את זה ושולחות לארץ עם buy2usa. זה שוקל כלום, אבל נגיד שתשלמו 5$ על פריט (שזה המקסימום לפי המבצע הנוכחי). יוצא פחות מ40 שקלים לפריט, על פריטים מעולים מאיכות מצוינת, שאין בארץ. עכשיו תגידו לי שזה לא שווה.

מכנסיים לא מצאתי שם. אז קפצתי לקרטרס. פעם ראשונה שאני עושה סיבוב הפוך. בדרך כלל קרטרס הם עדיפות ראשונה. מה אגיד ומה אומר? המחירים בCarter's היו יקרים יותר, לא הייתי מקבלת את ה20% אם לא הייתי מוציאה $40 (ולא הוצאתי), ולא מצאתי שם משהו שנפלתי ממנו. מה שכן, יש להם מכנסיים מצוינות מפליז, אבל לא נשאר במידה שרציתי בצבעים שרציתי (אני כבר מחפשת תקופה כמה זוגות מכנסי פליז במידה 2t ולא ממש מוצאת. אולי בינואר) . יצאתי כלעומת שבאתי. מCarter's. עדיין לא קרה לי מעולם. תמיד יש פעם ראשונה 😉

 

אמשיך לעבוד עבורכן במסירות יתרה ולעבור חנות חנות. מה לא עושים למען העסק, הה?… 😉

שבוע מצוין שיהיה.

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
    \
  • לייק קטן ואתם איתנו!