המסע אל הג'ינס המושלם, חלק א'.

0

כבר כמה חודשים אני בחיפוש אחר הג'ינס המושלם. אחד כזה שישב מעולה על הגוף, יחבק אותי במקומות הנכונים, ידע לשחרר איפה שצריך, שהצבע שלו יהיה מינימום מהמם, ושלא יעלה כמו משכנתא או לפחות, לא יותר מ100$.

שלא תטעו. זהו מסע לארץ לעולם לא. מסע שאינו נגמר. לפעמים, גם כשנדמה לי שאני מוצאת, אני מגלה איזה פגם קטן שלא מוצא חן בעיני, או משהו שהייתי משנה בג'ינס כדי שיהיה טיפ טיפה יותר טוב. ולפעמים אני מוצאת ג'ינס שאני מתאהבת בו בשניה, רק כדי לגלות שזה היה הBrand name שהלהיב אותי, ובתכלס הבפנוכו שלו הוא כלום ושום דבר. כך שזה לא יהיה הפוסט האחרון בנידון. אני כל הזמן מוצאת חדשים, ושומעת המלצות חדשות, ואני מבטיחה שבכל פעם שרכישת ג'ינס חדש תעמוד על הפרק, מיד אעדכן אתכן בממצאים.

אז הbrand name שכולם עשו באזזזזזזזזזז מסביבו היה NYDJ. בארץ, הג'ינס הזה עולה 1000 שקלים ומעלה. באתר שלהם, הג'ינס עולה בסביבות ה$120. באתרים אחרים כמו ב6PM, Amazon ודומיהם אפשר למצוא אותו גם ב$50 וב$60. גם בחנויות Marshalls & T J Max (חנויות בארה"ב שאין להם אתרי אינטרנט שבו הם מוכרים את הבגדים) אפשר למצוא את הNYDJ במחירים מעולים. מה רבתה שמחתי כשמצאתי את הג'ינס הזה בסגול חציל במרשל וב6PM ב$50. רכשתי מיד ובהבטחה חגיגית לעצמי שאחד נוסף יירכש בשחור מיד אחרי שתיים שלוש לבישות, אחרי שאוודא שהוא אכן הו כה נהדר.

Screen Shot 2012-12-21 at 10.39.40 PM

פעם ראשונה שלבשתי, אכן הרגשתי מליון דולר. בפעם השניה הרגשתי שקיקקי. הוא נזל ממני כמו מי שפיר לאחר שהמים פקעו (שהשם יעזור לי מהיכן הגיע לי הדמוי הזה). כל הצורה שלו הלכה לאיבוד. וזה לא שירדתי חמישה קילו ביומיים. החזרתי את הג'ינס אחר כבוד, והמסקנה היא שאכן הם יושבים נהדר, אבל גם מתרחבים כמו שכונות בקיבוץ בהרחבה,  כך שמעבר לזה שצריך לשים לב מאילו בדים הג'ינס עשוי (ואם הספנדקס הוא 15% ומעלה, זה כנראה מתרחב מאוד), כדאי לקחת מידה אחת ולפעמים אפילו שתיים פחות.  אם נסתכל על הצד החיובי, אני חייבת להודות שלקחת מידה או שתיים פחות זה לגמרי עושה את היום 😉                                                                                                                עוד משהו קטן  שביאס אותי והיה לא צפוי מחברה כזאת מוכרת – הג'ינס הוריד צבע. בכמויות. הרס כמה וכמה חולצות. אולי זו אני, והייתי צריכה לחשוב שצבע סגול חציל יוריד צבע, אבל אפילו מכנסי דייגים בצבע כתום שהביאו לי מתאילנד לא הורידו לי צבע. בקיצור, אם יוצא – תקנו, אם לא, לא נורא. מה שכן, אני אמשיך לנסות את החברה הזאת, כי יש לי חברות שנשבעות בהן בכל ליבן. אולי דגם אחר יהיה יותר מוצלח.

 

השלב הבא היה לעשות סקר בין חברות. היו הרבה מסקנות והרבה ממצאים, אבל ממצא אחד אני רוצה לחלוק איתכן כי נזכרתי שזו אכן הייתה החוויה שלי – דווקא אולד נייבי, שנשמעים כאלו פושטים, מחזיקים אחלה של ג'ינסים. והקטע הוא שיש להם כמעט תמיד מבצעים על ג'ינסים, ואפשר למצוא פתאום ג'ינס ב10$ (כן, כן ב$10) ובכל מקרה מחיר מלא עולה בסביבות $25-$30. יש לי בבית איזה ג'ינס שניים מאולד נייבי שאני מקווה שתוך חודשיים שלושה אוכל לחזור אליהם בגאון :-)  וכמובן, שעם אולד נייבי, תמיד תמיד תמיד אפשר למצוא איזה 15-30% הנחה. אז הנה דוגמא לג'ינס DIVA של Old Navy שאני מאוד אוהבת. הגזרה שלהם מצוינת, לא גבוהה מדי, לא נמוכה מדי, והם עכשיו במחיר $19.

Screen Shot 2012-12-21 at 10.43.31 PM

 

ועכשיו תופים לתגלית החדשה שלי מהשבוע האחרון: ג'ינסים של דונה קארן. אחרי שהחזרתי את הNYDJ, פתאום חייך אלי ג'ינס אחד של דונה קארן מאותה חנות – Marshalls. צבע סבבה לגמרי, כחול כהה, בוט קאט מעט מתרחב, לא גבוה מדי (אבל גם לא נמוך מדי) והשוס – $25. קניתי. במידה אחת פחות ובלי ציפיות גדולות. בנתיים לבשתי אותו פעמיים, וקיבלתי עליו מחמאות לא מעט.

בהמשך לקניות הקריסמס (מתנות לכל הצוותים בגן, דואר, מי שמטפל בבית, ככה זה פה באמריצ'קה), לפני יומיים הלכתי לT J Max, ומצאתי ג'ינס וורודים של דונה קארן, סקיני ג'ינס שישבו ממש ממש בכייף (וגם  הם, הללויה, במידה אחת פחות). לפי התג קוראים לג'ינס הזה: DKNY Soho Jean, Mid rise, Skinny Leg, Regular Fit. מצאתי משהו דומה בZappos, בצבע אחר אמנם, אבל נראה לי שזה אותו הג'ינס. עוד לא לבשתי  אותם (רק כיבסתי אתמול), אז אני לא יכולה לומר בדיוק איך הם יושבים, אבל אני כן יכולה לתת לכן להתרשם, בבכורה עולמית שלי באתר איך הן נראות – בתמונה שפותחת את הפוסט. אה, כן, הפרצוף? ניסיתי לשלוח נשיקה. אבל כנראה שאין לי כזאת קורדינציה כמו שחשבתי, גם לצלם וגם להפריח נשיקה. משהו לא ממש הסתדר לי… 😉

 

זהו לבנתיים. אדווח איך הוורודות ואם הן סבבה, אקנה גם את הכחולות (אותו סטייל). עד אז, אם יש לכן איזה ג'ינס הסטרי שהוא ה-ג'-י-נ-ס בעינכן, Do share, כי יש סודות שחייבים לחלוק :-)

 

Leave A Reply

  • איך יהיה להם נוח בנסיעה:
  • רשימת חנויות מכל הקטגוריות
    \
  • לייק קטן ואתם איתנו!